Skip links

Блефаропластика

Очі, як відомо – дзеркало душі, наш погляд здатний зачаровувати та передавати емоції без слів. Наші повіки виконую як практичну функцію, так і естетичну, тому з віком дана зона потребує хірургічного втручання для відновлення її краси та здоров’я.

Пластика повік або блефаропластика – операція, призначена для зміни розрізу повік або форми очей, усунення вікових змін, а також дефектів. Як правило, ця операція потрібна серед людей віком від 35 років.

Існує такі види операцій: блефаропластика нижніх повік, блефаропластика верхніх повік, транскон’юктивальна блефаропластика.

Найчастіші показання до операції:

«важка» повіка, верхня повіка, що накриває око, візуально створює «важкий» погляд;

  • нависання ослабленої, обвислої шкіри верхньої повіки, що порушує контур очей;
  • надлишок жиру, що викликає набряклість повік;
  • провисання шкіри нижньої повіки

Сучасна пластика повік допоможе позбутися вікових змін, зморшок, допоможе змінити форму повік і розріз очей, а так само дозволить позбутися жирових гриж, надлишку зайвого жиру та дефектів. До операції слід ретельно підготуватися, здати необхідні аналізи (кров, сеча, ЕКГ), за результатами яких лікар приймає рішення, чи дозволяє здоров’я пацієнта проводити операцію чи ні. Якщо лікар дає дозвіл на проведення операції, він зобов’язаний попередити пацієнта, що за 2 тижні до операції не слід засмагати, а також носити контактні лінзи.

Як проходить блефаропластика?

Перед операцією блефаропластики хірург наносить розмітку, яка надалі допомагає йому зробити надрізи, видалити жирову тканину, а також накласти шви. Розрізи робляться на природному вигині очей і під віями нижніх повік, завдяки чому шви згодом залишаються непомітними.

Серед вікових пацієнтів трапляються випадки, коли потрібно зміцнити фіксацію ослаблених кругових м’язів очей. Це відбувається завдяки фіксації частини волокон м’яза до окістя очниці, називається дана маніпуляція кантопексією .

Проводиться операція під місцевою чи внутрішньовенною анестезією, залежно від рішення спеціаліста. Тривалість операції пластику повік не більше години. Післяопераційний режим.

Реабілітаційний період протікає досить легко та швидко. Через 4 максимум 6 днів, залежно від складності та стану пацієнта, знімають шви, через два тижні проходить набряклість, зникають гематоми. Через два тижні дозволяється наносити макіяж та носити контактні лінзи. Деякий час слід уникати сонячного світла, куріння та алкоголю.

Сучасна та ефективна операція завоювала величезну популярність у всьому світі. І якщо вона виконана професійним хірургом, то результат буде разючим. Пластика повік це відмінний спосіб виглядати молодше, як мінімум на 10 років, можливість зробити свій погляд відкритим і виразним, прибрати нависаючі складки на верхніх повіках, позбутися мішків або заглиблень під очима, а також забути про зморшки в області очей.

Ефект блефаропластики вразить не лише вас, а й оточуючих!

Більш повну інформацію про операцію блефаропластика ви можете отримати на консультації у нашій клініці у Києві.

фото 1

фото 2

фото 3

фото 4

фото 5

фото 1

фото 2

фото 3

фото 4

фото 5

фото 1

фото 2

фото 3

фото 4

фото 5

фото 1

фото 2

фото 3

фото 4

фото 5

Показання до проведення блефаропластики можуть виникати у пацієнтів різного віку – це залежить від індивідуальних особливостей організму, будови рис обличчя та еластичності шкіри. Доволі часто зустрічаються випадки, коли пластика повік показана пацієнтам віком до 30 років, і доволі часто – процедура викликає зацікавленість і у чоловіків, не тільки у жінок.

Так, дана процедура існує, має назву Smooth Eye, виконується за допомогою лазерної системи Fotona і дозволяє досягти якісного результату у боротьбі зі зморшками та провислою шкірою.

Ні, це міф, який поширюють самі пацієнти – під час операції хірург працює тільки з надлишками шкіри, органи зору та м’язи в операції жодної участі не приймають.

Блефаропластика верхніх повік чудово поєднується з ринопластикою, з підтяжкою лоба, пластикою булхорн та будь-якими втручаннями на інших зонах тіла.

Протягом 10 днів після операції у пацієнтів може спостерігатися набряк, який поступово сходить, відкриваючи погляд. Рекомендовано утриматися від вживання алкоголю, солоної та гострої їжі для запобігання ускладненням.

Операція однаково комфортно може проходити як під наркозом, так і під седацією або місцевим знеболенням. У випадку вибору седації або місцевого знеболення госпіталізація для пацієнта не потрібна. Також, для цих видів знеболення не потрібно жодної особивої підготовки, окрім стандартного передопераційного пакету аналізів.